» POZNAJ NAS

POZNAJ NAS

HERBATA CZY KAWA , CZYLI JAK POWSTAŁO CAPPUCCINO

CAPPUCCINO - Herbata czy Kawa to rodzinna marka, która jest na rynku już od 15 lat. Sukcesywnie przekazywana jest wiedza i zaangażowanie. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoiły nam znaleźć sie własnie w tym miejscu.

    Dziś CAPPUCINO to złożony projekt w którego skład wchodzą:

 

  • SklepWybrane  Herbaty i kawy które są bestellerami na Polskim rynku                                   
  • EventyWieloletnie doświadczenie w uczestniczeniu w Eventach i duże zaangażowanie w trakcie ich trwania.
  • KawiarniaNajsmaczniejsza i najsłodsza sezonowa kawiarnio-cukiernia znajdująca sie w Międzyzdrojach

 


 

 HISTORIA
 

 Zaczęło się od malutkiej pierwszej herbaciarni w Świnoujściu skąd pochodzimy. Tam z małej herbaciarni staliśmy się dobrze rozpoznawalną Kawiarnio – Cukiernią z herbatami na wagę w mieście. Los tak się potoczył, że znaleźliśmy się w Szczecinie, gdzie w 2015r. otworzyliśmy pierwszą herbaciarnie, gdzie poznało nas wiele i wracało dzięki przepięknym prezentą na każdą okoliczność. ....  I przyszedł rok 2020r. Od tego czasu prowadzimy sprzedaż internetową wysokogatunkowych herbat i kaw na wagę oraz akcesorii do ich zaparzania. Nasza wieloletnia praca pozwoliła nam wybrać największe Bestellery na których bazujemy w naszym sklepie internetowych i wiemy, że z każdej pozycji będą Państwo zadowoleniu.
 

GDZIE MOŻESZ NAS SPOTKAĆ STACJONARNIE
 

Mimo, iż nie mamy stacjonarnego sklepu, można nas często spotkać na terenie Szczecina i nie tylko. Wystawiamy się z naszymi produktami na jarmarkach, bazarach, festynach itp. Na terenie Szczecina (centrum) dostawę herbat, kaw oraz każdego kosza okolicznośniowego rozwozimy za darmo. Od czerwca 2021r. prowadzimy również sezonowy punkt w Międzyzdrojach pod nazwą CAPPUCCINO.


Przejdź do strony głównej